MENU

Wirtualna Asystentka Katowice

Z zazdrością patrzysz na firmy, które zatrudniają sekretarki i to one odbierają telefony, prowadzą rozmowy z klientami i umawiają Twoje spotkania? A czy wiesz że i ty możesz mieć taką asystentkę bez konieczności zatrudniania nowej osoby? Jak to możliwe? Odpowiedzią jest wirtualna asystentka Katowice. Z pomocą doświadczonych, profesjonalnych sekretarek z naszego call center, prowadzenie twojej firmy staje się jeszcze łatwiejsze.

Jak działa wirtualna asystentka Katowice?

Po pierwsze zdecyduj w jaki sposób chcesz łączyć do nas rozmowy. Masz dwie opcje. Pierwsza z nich to przekierowanie jednego ze swoich numerów – najlepiej tego, na który najczęściej dzwonią klienci, na numer naszego call center. Jeśli dopiero rozwijasz firmę, możesz skorzystać z jednego z naszych numerów – np. numer stacjonarny z kierunkowym 22 do Warszawy. Taki numer telefonu nie tylko wygląda profesjonalnie, ale również dodaje powagi twojej firmie i buduje zaufanie o klienta! Kiedy numer zostanie przekierowany, to wszystkie rozmowy na niego przychodzące będzie odbierać nasza wirtualna asystentka. Możesz dla niej ułożyć indywidualne przywitanie, a także przygotować zestaw innych wiadomości, które może udzielać dzwoniącym. Ceny twoich produktów, terminy realizacji, czas i koszty wysyłki. Masz pełną kontrolę nad tym, co i jak ma mówić asystentka, a zakres tych informacji zawsze możesz modyfikować.

Wirtualna asystentka Katowice poprowadzi twój kalendarz

Bez trudu znajdziesz wiele zastosowań współpracy twojej firmy z wirtualną asystentką. Kiedy ty pracujesz, to ona będzie odbierać telefony i rozmawiać z klientami. Kiedy ktoś będzie chciał z tobą rozmawiać, wirtualna asystentka Katowice przełączy rozmowę na twój numer i poinformuje cię kto oczekuje na linii. Możesz tę rozmowę przyjąć lub przekazać asystentce aby jej nie łączyła – np. kiedy dzwoni ktoś, z kim nie chcesz rozmawiać lub wiesz że rozmowa będzie długa. Już pierwszego dnia korzystania z usług wirtualnej asystentki przekonasz się, jak przyjemna może być praca, kiedy nikt ci w niej nie przeszkadza. Jedna z możliwych form współpracy z wirtualną asystentką Katowice, to powierzenie jej prowadzenia twojego firmowego kalendarza. Dotyczy to zarówno umawiania wizyt w twoim gabinecie, jak również zapisywaniu i potwierdzaniu terminów, kiedy to ty masz odwiedzić klienta. Dodatkowe możliwości to przypomnienia o zaplanowanych spotkaniach, dzięki którym nie zapomnisz o żadnym z nich.

Podsumowania rozmów i podsumowania dnia

Czy wiesz że wirtualna asystentka Katowice poinformuje cię o każdej rozmowie, która nie została do ciebie przekierowana? Przykładowo dzwoni klient i chce zapytań o koszt jednej z usług, którą masz w ofercie. Wirtualna asystentka udziela informacji zgodnie z pozostawionymi przez ciebie dyspozycjami. Może również poprosić o pozostawienie kontaktu do klienta. Po zakończonej rozmowie lub na koniec dnia otrzymasz informacje o tej rozmowie, tak byś mógł trzymać rękę na pulsie. Informacje wysyłane są mailem lub sms-em. Raportowanie pracy, którą wykonała dla ciebie wirtualna asystentka Katowice na pewno utwierdzi cię w podjętej decyzji – ta współpraca rzeczywiście się opłaca!

Nasze biura można znaleźć w miastach takich jak: