MENU

Wirtualne biuro Katowice

Jeśli myślisz o poszerzeniu zasięgu usług swojego biznesu, ale nie wiesz jak to osiągnąć, to nasza oferta jest skierowana właśnie do Ciebie!


Czym jest?

Wirtualne biuro które Ci proponujemy, to wyjątkowa i nowoczesna usługa dzięki której pozyskasz rzesze nowych klientów oraz partnerów biznesowych. Przy tym znacząco zniwelujesz wydatki związane z prowadzeniem biznesu , a Twoje profity wzrosną!

Usługa którą Ci oferujemy opiera się na elektronicznej obsłudze biurowej firmy, w którym przeprowadza się negocjacje handlowe. Wynajem biura w centrum Katowic decydująco poprawi wizerunek Twojej firmy, która z naszym wsparciem osiągnie ogromne zyski. Wynajęcie wirtualnego biura o doskonałej lokalizacji to przede wszystkim niskie koszty administracyjne, przy których nie stracisz na jakości naszych usług.

535 506 871

Oszczędz mądrze i praktycznie!


Jesteśmy agencją, która działa na polskim rynku już od parunastu lat. Posiadamy zespół specjalistów z długoletnim doświadczeniem na międzynarodowej scenie, którzy wykonują swoją pracę z precyzją i pasją. Rzetelnie poprowadzą stronę Twojego przedsiębiorstwa. Dla każdego klienta mamy podejście indywidualnie. Zawsze możesz liczyć na nasze wsparcie. Jeśli nastąpi jakiś problem, przedyskutujemy i rozwiążemy go od razu. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że nasi klienci darzą nas ogromnym zaufaniem. Posiadamy również inne oferty, które są przydatne w prowadzeniu i rozwijaniu Twojej firmy.

Nasza propozycja jest zatem najlepszym rozwiązaniem dla osób chcących w pełni skupić się na swojej firmie i dotrzeć do szerszego grona klientów. Współpracujemy zarówno z początkującymi biznesami jak i z tymi o stałej, wieloletniej pozycji na rynku. Jesteśmy skierowani do wszystkich, którzy potrzebują profesjonalnej obsługi biurowej. Zapraszamy również osoby prywatne nieprowadzące działalności gospodarczej. Wirtualne biuro przyczyni się do większej rozpoznawalności Twojej marki. To inwestycja, która zwróci się w krótkim czasie ze znacznie widocznym efektem. Nie musisz przejmować się dodatkowymi opłatami. Gwarantujemy satysfakcję z wykonywanych usług. 


Nasza oferta:

  • Pełna obsługa reklamowa 
  • Obiór i przekazywanie korespondencji
  • Wsparcie i porady prawne
  • Pełna i profesjonalna obsługa reklamowa
  • Poważne wsparcie marketingowe
  • Prestiżowy i oryginalny adres dla Twojej firmy
  • Dostęp do krespondencji online 24h bez ograniczeń
  • Natychmiastowe powiadomienia o korespondencji


Nasza siedziba w samym centrum Katowic sprawia, że każdy bez problemu może tam trafić. Posiadamy atrakcyjne ceny wraz z możliwością doboru pakietu do potrzeb Twoich i Twojej firmy. Naszym celem jest przede wszystkim zadowolenie i satysfakcja klienta z naszych usług oraz profesjonalne i ambitne podejście do tematu. 

Twoje wirtualne biuro w centrum Katowic , zróbmy to razem!

Skontaktuj się z nami: tel. 535 506 871

Odbieramy telefony od poniedziałku do piątku

w godzinach 9:00 do 16:00


Ostatnio zrealizowane przez nas projekty:


Katowice (wirtualny adres spółki) Tarnowskie Góry (wirtualne biuro) Tychy (sklep internetowy) Jaworzno (unikatowy projekt strony www) Sosnowiec (projekt witryny www) Lędziny (wirtualna siedziba firmy) Bieruń (wirtualna siedziba firmy) Knurów (sklep wirtualny) Mysłowice (serwis www) Katowice (elektroniczna siedziba firmy) Rybnik (wirtualne biuro) Dąbrowa Górnicza (wirtualny adres spółki) Katowice (wirtualny adres firmy) Czeladz (sklep wirtualny) Katowice (wirtualna siedziba spółki) Jaworzno (wirtualny adres firmy) Siemianowice Śląskie (wirtualny adres spółki) Zabrze (projekt witryny www) Siemianowice Śląskie (adres firmy) Sosnowiec (unikatowy projekt strony www) Katowice (wirtualna siedziba spółki) Mikołów (usługi wirtualnego biura) Gliwice (sklep wirtualny) Tychy (elektroniczna siedziba firmy) Mikołów (sklep internetowy) Dąbrowa Górnicza (usługi wirtualnego biura) Mysłowice (adres firmy) Bytom (wirtualny adres firmy) Chorzów (sklep internetowy) Zabrze (adres firmy) Sosnowiec (serwis www) Czeladz (elektroniczna siedziba firmy) Chorzów (usługi wirtualnego biura) Bytom (wirtualne biuro) Orzesze (unikatowy projekt strony www) Piekary Śląskie (serwis www) Żory (projekt witryny www)

Nasze biura można znaleźć w miastach takich jak: